ارتباط با ما

جهت ارتباط با ما فرم زیز را پر کنید

خرید اعتباری آهن آلات

امکان خرید آهن آلات به صورت اعتباری و مدت دار، خدمت دیگری است از صدرا فولاد در راستای جلب حداکثری رضایت مشتریان. شما مشتریان عزیز میتوانید انواع محصولات آهنی و مقاطع فولادی را به روش های مختلف به صورت قسطی، چکی، ال سی و… از صدرا فولاد خریداری نمایید.

تضمین کیفیت آهن

در تمامی پیش فاکتور های صادره شده از صدرا فولاد به صورت کتبی کیفیت و قیمت آهن آلات تضمین شده که ارائه ضمانت نامه کتبی از طرف صدرا فولاد فرهان به شما در زمان خرید آهن آلات تلاشی است در راستای عمل به تحقق شعارخود مبنی بر تجربه خرید مطمئن آهن آلات ساختمانی و صنعتی.

تضمین قیمت آهن آلات

تلاش ما در صدرا فولاد فرهان همواره بر این بوده تا با ارائه ضمانتنامه کتبی کمترین قیمت آهن آلات، آسودگی و راحتی در خرید محصولات آهنی را برای شما فراهم کنیم. صدرا فولاد با ارائه ضمانتنامه کتبی بهترین قیمت آهن آلات و تضمین کیفیت، به دنبال لبخند رضایت شما بعد از خرید آهن آلات است.

هزینه حمل بار

آهن صدرا فولاد به منظور خدمت رسانی و آگاه سازی شما مشتریان گرامی، هزینه حمل بار از نقاط مختلف کشور به شهر مورد نظر شما را گردآوری کرده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و تعرفه های باربری از قسمت هزینه حمل بار استفاده نمایید.